Ulica Vladimíra Clementisa-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Juraj 22. júla 2022

Dobrý deň, na Ulici Vladimíra Clementisa blokuje konár dopravnú značku.

22. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet z Ul. V. Clementisa posielame k vyriešeniu, budeme vás informovať.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava
19. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dopravná značka bola zviditeľnená, podnet je vyriešený.
Kto? referát zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania