Zelenečská ulica-osvetlenie-nevhodné (silné a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Patrik 25. júla 2022

Tak neviem nie je skoro aby svietila cela ulica ked je svetlo? 20:45

26. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na odbor dopravy. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
08. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
porucha spínacieho prvku verejného osvetlenia bola odstránená 31. júla 2022.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.