Ulica Terézie Vansovej-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mike8 31. júla 2022

Pekný večer. Chcem upozorniť na strom prerastajuci smerové tabule. Žiadam o orez. Ďakujem.

01. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet z Ul. T. Vansovej posielame na vybavenie, o riešení vás budeme informovať.
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava
01. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
konáre, ktoré zakrývali smerové tabule boli 1.8.2022 odstránené.
Kto? referát zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania