Zelenečská ulica-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
robo 31. júla 2022

Základné funkcie mesta zlyhávajú, v sobotu o 21:45 ulica bez funkčného verejného osvetlenia. Najzraniteľnejší účastníci premávky - najme kolobežky a cyklisti mali problém bezpečne využívať infraštruktúru. Chodci si vedia poradiť aj po tme.

Ďakujem

31. júl 2022

TOP

Pod každou lampou ma stat niekto z mesta? Treba zavolať na poruchy a nie dávať príspevok sem...
01. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
13. august 2022

Matúš G

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania