Zelený kríčok-cyklotrasa-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Uz vyše tyzdna rozbite sklo na novej lavke cez Trnavku pri Kríčku.

03. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol vyriešený 3. augusta 2022, sklo je z cyklotrasy pozametané.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania