Ulica Vladimíra Clementisa-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

zdravim,nesvieti lampa na Clementisa 66

04. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
30. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet je vyriešený, osvetlenie na Ul. V. Clementisa už svieti.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania