Ulica Veterná-reklama-nebezpečná (na spadnutie a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Rozbitý reklamný pútač.

04. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava
14. september 2022

Radovan

Poškodená reklama, na ktorej sa môže dieťa zraniť

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania