Ulica Seredská-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
K H 05. augusta 2022

Dobrý deň,
tráva (burina) vyrástla do veľkých rozmerov.
Ako často je naplánované kosenie?
Je to nastavené časovo, alebo podľa výšky trávy, napr, keď bude vysoká 1 meter?
Ďakujem za odpoveď a zariadenie kosenia.

05. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na referát zelene. O riešení podnetu budeme informovať.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
09. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol vyriešený 8. augusta 2022. Modranka je zmulčovaná.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania