Ulica Jána Hollého-stavby a budovy-prekračovanie limitov prašnosti

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý
meno
Zuzana 07. augusta 2022

Znečistenie cesty a celého parkoviska na Hollého ulici.

02. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava
29. december 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
spomínaná lokalita sa pravidelne čistí, mrzí nás dočasné nepohodlie.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania