Ulica Čajkovského-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Pokazený detský bager a modrou sedankou.

08. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet z Čajkovského ulice posielame na vybavenie, o riešení vás budeme informovať.
Kto? Mestské služby mesta Trnava

Mestské služby mesta Trnava
02. október 2022

Andrej

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania