Ulica Jána Bottu-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

dva mesiace je zemina a suť na chodníku a vytvára neoznačenú prekážku. predpokladám, že od mesta nemajú ani prenajatú časť chodníka na umiestnenie tohoto bordelu. To isté je aj za rohom domu

15. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania