Špačinská cesta-Verejný poriadok-rušenie nočného pokoja

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Ela 10. augusta 2022

Je 23:00hod a na Spacinskej vraj opravujú vodov.potrubie. Chcem preveriť touto cestou,či je to ozaj taká vážna situácia,aby rušili nočný kľud a nemohli to robiť cez deň? Okrem iného na tom istom mieste už kopu tretí raz.....posielam vám foto ako efektívne pracujú.....

11. august 2022

5ulo

Voda netiekla od ôsmej rana. Podľa webu tavos.sk mala byť porucha odstránená do 12.00. Evidentne bolo niečo v neporiadku a nedarilo sa im. O tretej mi Tavos oznámil, že sem posielajú cisternu. O 17.00 bola pristavena ku Elektro Karel. Vodu v našom bloku pustili o cca 22:30. Ak je to havária, treba ju čo najskôr riešiť, aj keď si to pyta krátky diskomfort počas noci. Byt bez tecucej vody nie je žiadna výhra. Som rád, že ju vôbec pustili, už som mal v hlave horšie scenare.
15. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dôvodom nočnej opravy bol havarijný stav (netiekla voda), ospravedlňujeme sa vám za dočasný diskomfort, budeme sa snažiť, aby sa podobná situácia viac neopakovala.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania