Ulica Hlboká-semafor-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Miloš Pakanec 12. augusta 2022

Nebezpečná križovatka

Semafor na križovatke Hlboká-Starohájska je umiestnený príliš ďaleko od ľavého pruhu, čo môže uviesť neskúseného vodiča do omylu. Nejednoznačné umiestnenie semaforu môže viesť k zlému pochopeniu či daný semafor platí iba pre pruh nad ktorým je umiestnený alebo aj pre ľavý od ktorého je veľmi ďaleko.

Navrhujem umiestniť ešte jeden semafor nad ľavý pruh, tak aby bola svetelná signalizácia nad každým pruhom.

15. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania