Ulica Kalinčiakova-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Iveta Malá 14. augusta 2022

Po odstránení smetných nádob tu vzniká čierna skládka.

15. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
16. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet je vyriešený, neporiadok bol uprataný.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
16. august 2022

Iveta Malá

Ďakujem za vyčistenie priestoru, ale rada by som sa ešte informovala čo bude s týmto stojiskom ďalej?
18. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
keď to vyjde termínovo, pôvodné stojisko by malo byť odstránené ešte tento rok.

Mesto Trnava
18. august 2022

Iveta Malá

Opäť tá istá situácia...
31. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pôvodné stojisko je odstránené a zahumusované zeminou.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania