Zelenečská ulica-zviera-uhynuté

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

pred ubytovnou na trávniku

15. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
15. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zviera bolo odstránené, podnet je vyriešený.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.