Ulica Trhová-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Kedy bude dostupná elektronická evidencia výsypu smetí pre občanov, ako bolo sľúbené minulý rok v lete? https://www.fcc-group.eu/sk/slovensko/novinky/elektronicka-evidencia-vysypov-smetnych-nadob-v-trnave-uz-od-novembra.html

17. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na odbor komunálnych služieb. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania