Ulica Vladimíra Clementisa-vandalizmus-graffiti

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Niečo strašné, vzniká tu Coburgova. Tak pekné sídlisko to môže byť. Treba zakročiť. Dať tabule, že sa to bude pokutovať. To robia, len ľudia z týchto vchodov.

18. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie mestskej polícii. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
18. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
s obsahom Vášho podnetu budú oboznámené hliadky mestskej polície, ktoré zamerajú pri hliadkovej činnosti pozornosť na opísané protiprávne konanie. Prítomnosť hliadky na mieste je však limitovaná rozlohou mesta Trnava, množstvom úloh, ktoré sú na mestskú políciu kladené a počtom príslušníkov mestskej polície. Napriek našej snahe, nie je možné zabezpečiť prítomnosť hliadky na všetkých miestach v čase, keď k takémuto konaniu dochádza.
V prípade, ak zaregistrujete opísané konanie (poškodzovanie fasád budov), kontaktujte
prosím našu stálu službu na bezplatnom tel. čísle 159. Na miesto bude vyslaná hliadka, ktorá preverí
Vaše oznámenie a vykoná príslušné opatrenia a to aj v prípade ak bude oznámenie anonymné.
Kontaktujte nás prosím aj v prípade ak disponujete informáciami o možnom páchateľovi.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
18. august 2022

Majo

A potom ze preco ludia nechcú pri sebe si nechat postaviť mestské/sociálne nájomné byty (Nitrianska pri kruháči, Kornela Mahra namiesto garáží...)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania