Ulica Limbová-neporiadok a odpadky-vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý
meno
Jana Šoganová 21. augusta 2022

Dobry den. Pri garazach zozadu Coop Jednota a 101drogerie je uz dlhodobo neporiadok. Dakujem

25. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
za COOP Jednotu a Farby laky, nakoľko je odpadová nádoba. Je to povinnosťou COOP Jednota a prevádzok, ktoré tam fungujú.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania