Ulica Bedřicha Smetanu-strom-invazívna rastlina

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Poprosila by som o odstránenie invazívnych stromov, ktoré nám dlhšiu dobu v danej lokalite vyrastajú okolo parkovacích miest a schodiska a tiež o odstránenie lístia. Ďakujeme

25. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie. O riešení podnetu budeme informovať.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
27. september 2022

Dasa

Dobrý deň, podnet je stále “v riešení”. Chcem sa spýtať, koľko bude ešte trvať, kým sa vyrieši. Na sídlisku už dávnejšie prebehlo kosenie, popri tom sa to asi nedalo, no neviem. Burina veselo rastie ďalej. 🤷🏻‍♀️

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania