Ulica Ivana Krasku-zvislá značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Značka je vytrhnutá a pohodena na brehu Trnavky

24. august 2022

Ján Ščibravý

Modranka má silných tínedzerov......kde je mestká polícia?
25. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poškodená zvislá dopravná značka, aj poškodený radar v Trnave, na ul. Krasku boli zadané na opravu.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
02. september 2022

Lubo

Radar je opravený, značka je voľne opretá o zábradlie mosta.
27. september 2022

Jana Šteigerová

značka je stále odložená a leží v tráve
04. december 2022

Nika

Ulica Ivana Krasku-zvislá značka-poškodená

Na moste v smere von z Moranky je poškodená zvislá značka.
17. január 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zvislá značka v Modranke bola opravená.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania