Schumerova ulica-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý
meno
Citizen 23. augusta 2022

Bolo by mozne poziadat majitela pozemku na Schumerovej ul. jedna sa o krajny pozemok , aby si upravil zelen kotra prerasta az na mestsky pozemok a znemoznuje prechod pesich po chodniku ?

25. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na referát zelene. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát zelene

Mesto Trnava
21. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
je potrebné kontaktovať vlastníka pozemku.

Steffe Trnava
21. november 2022

Citizen

Dobry den,

Ad.1 Vlastnikom chodnikov susediacich s predmetnou parcelou je mesto Trnava predpokladam teda ze oslovit vlastnika je v kompetencii mesta.

Ad.2 Ak by niekto realne kontroloval sucasny stav podnetu bolo by zjavne ze podnet uz je vyrieseny (ciastocne)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania