Parkovanie - nám. J. Herdu

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Roland 16. februára 2015

Je možné na nám. j herdu vyznačiť, hlavnú cestu a vedlajšiu nakolko táto cesta označená nie je , vyznačiť prechod pre chodcov , osadiť zákaz zastavenia a státia a namaľovať žltú čiaru až po križovatku špačinská ? v danej lokalite stoja autá na ceste prichádza ku kolíznym situáciám ...

17. február 2015

Roman Šramek

Tak toto mate pravdu p.Peter jazdim tade kazdy den a je az neuveritelne ako dokazu podaktori soferi zaparkovat...Tento ist problem je aj na paulinskej pri OD Jednota...je tam 2smerna cesta a pritom si tam veselo parkuju v proti smere a samozrejme MSP nikde...
17. február 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vašu požiadavku zašleme na ODI Trnava k odsúhlaseniu a po získaní súhlasného stanoviska ju zrealizujeme.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
22. február 2015

Jozef A

K Jednote mestká polícia chodí. Vždy sa čudujem, ako tam niekto môže na drzovku zaparkovať - už som aj zopár vodičov upozorňoval a tie nechápavé pohľady by som vám želal vidieť... Takto to dopadne, keď sa sem - tam /skôr stále/ prehliadava jasné porušovanie pravidiel - parkovanie v protismere...
24. február 2015

Trnafcan

Myslim si, ze ono, to s tym oznacenim - neoznacenim hlavnej cesty je asi pozostatok z cias, ked sa tato cesta projektovala. V tom case tam nebolo co znacit. Myslim si, ze cesta tam bola len jedna (na obr. zatacajuca sa do prava na ul. Jana Hajdoczyho). Ta "cesta" k terajsej UCM-ke (byvaly Domov stavbarov) resp. ten "kvazi kruhac" sluzili len na zasobovanie pre potraviny a teda islo o parkovisko, alebo o obsluznu cestu, co sa vlastne az do dnes nezmenilo. Takze tie napojenia na hl. cestu su vlastne miesta sluziace na vyjazd z miesta mimo cesty a automaticky by malo platit, ze vozidla odtial prichadzajuce by mali davat prednost vozidlam, cyklistom, ... iducim po hl. ceste.
Ale zas suhlasim s Petrovym podnetom aj co sa tyka toho parkovania a aj vyznacenia hlavnej a vedlajsej cesty. Tie 4 stlpiky a 8 znaciek by sa hadam niekde dalo najst a osadit.
A ked uz tam budu robotnici majstrovat, tak by sa mohli pozriet aj na "vlnu" na ceste smerom k UCM-ke, ktoru nie je vdaka liatemu asfaltu vidno a uz nie jedno auto si tam "obrusilo" podvozok. A to ani netreba ist moc rychlo.
14. máj 2015

Matúš G

Dnešná situácia, asi sa čaká na vybudovanie parkoviska.
07. september 2015

Matúš G

Tak parkovisko vybudované, čiara na pravej strane už vybledla a na ľavej nebola namaľovaná. Žeby nebolo súhlasné stanovisko?
10. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dopravné značenie bude doplnené v 38 K. T. 2015.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
07. december 2015

Matúš G

Zabudnuté. Autá veselo parkujú pri krajnici.
17. máj 2016

Matúš G

Vpravo vyblednutá, vľavo nenamaľovaná čiara.
11. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vodiaca čiara je vyznačená. Žltá čiara na jednej strane je postačujúca z dôvodu čiastočného riešenia statickej dopravy.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania