Ulica Hodžova-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Iveta Malá 29. augusta 2022

V súvislosti s novým dopravným značením na Spiegelsaale, pribúdajú na plotoch rodinných domov takéto tabuľky...znamená to teraz, že parkovanie v tejto ulici je výhradne pre rezidentov ulice?
Ďakujem za vysvetlenie.

30. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie, budeme vás informovať.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
30. august 2022

Michal

Znamena to, ze majitelia tych domov si narokuju na nieco, co nie je ich, ale patri mestu :)
30. august 2022

Ján

Majitelia si to tam z vlastnej vôle umiestnili. Nie sú to oficiálne značky, takže ich môžete bez problémov ignorovať.
08. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obdobné tabuľky, nápisy a pod. nezakladajú pre vodičov povinnosť akceptovať ich. Pre
účastníkov cestnej premávky sú záväzné dopravné značky, dopravné zariadenia a všeobecne záväzné pravidlá cestnej premávky.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
08. september 2022

Adam

Iba pred príjazdovou bránou sa nemôže parkovať, tam sa to aj môže nalepiť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania