Ulica Hospodárska-semafor-zle nastavený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Štefan 29. augusta 2022

Na semafore riadeného chodcami v smere na škôlku je zaseknutý gombík.

30. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
01. september 2022

Štefan

Takto zaseknuté tlačidlo zbytočne zdržuje premávku
14. september 2022

Štefan

Už je to opravené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania