Úprava zelene presahujúcej do chodníka

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Ivana 16. februára 2015

Bolo by mozne mierne pristrihnut zelen presahujucu do chodnika na celom chodniku T. Tekela 18 az 27 ? Miestami uz konare zaberaju polovicu chodnika. Dakujem

26. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
úpravu zelene zabezpečíme.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
28. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa za predchádzajúcu zavádzajúcu odpoveď.
Mesto Trnava na týchto pozemkoch vykonáva kosbu, nezabezpečuje úpravu stromov. Vlastníka vyzveme, aby zeleň upravil.

ÚKaM
20. jún 2015

Adrián Mních

Dobrý deň,

existuje odpoveď od vlastníka pozemkov?
Stále je to zarastené, do okien ani nepresvieti svetlo, zeleň čoraz viac zasahuje do chodníka.

ďakujeme
17. september 2015

Matúš G

17. september 2015

Matúš G

Tak niečo je tu orezané ale ideálne to nie je.
19. september 2015

Adrián Mních

Zdravím,
to čo bolo fotené (upravené časti Tekela ) je následkom zateplovanie bytových domov - aby sa pri manipulácií mohli dostať k fasáde domu. Napr. Tekela 25-27 je stále lokálny miniprales , ktorý zasahuje do chodníka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania