Špačinská cesta-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Tak, teraz to je už komplet prepadnuté. Minulí rok úsek pred kanálom, teraz za kanálom smerom ku kruháču.

31. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
stav cesty v spomínanej lokalite preveríme a budeme reklamovať u dodávateľa stavby.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
03. september 2022

Peter

Ta oprava cesty po vymene kanalizacie bola riadne zfusovana. Len aby sa to neopakovalo aj dolu na Spacinskej kde menia vodovod.
16. september 2022

jano

Už na tom pracujú.
20. február 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
komunikácia v spomínanej lokalite bola opravená.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
28. jún 2023

jano

Zasa sa to prepadlo aspoň o 10cm. Katastrofa.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania