Cesty na zátvore v dezolátnom stave

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Peter 17. februára 2015

foto č.2 je mesiac dozadu opravovaný výtlk.Fotky sú z križovatky Poštová-Olimpijská.Je to výsledok 20 rokov zanedbávania mestských častí vodáreň,zátvor.Už konečne začnite sústredovať pozornosť aj na tieto mestské casti,nie len na prednádražie a družbu.

17. február 2015

Ľubomír

nie len na družbu? si videl aké cesty sú v uliciach na družbe?! družbu totiž netvorí len cesta okolo inky, soc poisťovne smer kaufland! rovnako zanedbané je to v celej TT.
17. február 2015

Flego

Sa mi veľmi páčia hrdé vyhlásenia, že mesto Trnava hospodári s prebytkovým rozpočtom :-) Ale ako by vyzeral ten rozpočet, keby sa naozaj opravilo všetko čo opravu potrebuje? Drvivá väčšina ciest a chodníkov je ešte z éry socializmu.
17. február 2015

maja

... a niekde žiaľ nie sú ani z čias socializmu... :)
18. február 2015

peter

lubo,ja sa nechcem hádať.pravda je taká,že cesty a chodníky sú katastrofalne po celej trnave.chcel som len poukazať na to,že ked na zatvore nevybuduje nič tesco alebo arboria,tak mesto tu nevybudovalo nic. vy mate aspoň tie hlavne ťahy v poriadku. na zátvor a vodaren sa kasle nonstop
26. február 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v tomto prípade vám odporúčame obrátiť sa na poslanca z vašej mestskej časti:
http://www.trnava.sk/sk/clanok/predsedovia-a-clenovia-vyborov-mestskych-casti
Kontakty nájdete aj na na: http://www.trnava.sk/sk/clanok/poslanci-mestskeho-zastupitelstva

ÚKaM
17. marec 2015

Matúš G

Križovatka opravená v rámci možností.
17. marec 2015

peter

Matúš to je pekné.Ked neprší aspoň kvapká.Chcem sa ťa opýtať či si tam bol osobne ty alebo nikto iný?Ked si tam nebol ty, tak zavítaj na zatvor, kopánku,alebo vodáreň.Toto je len malá kvapka v mori,na ktorú som poukázal.Touto na 3 krát robenou križovatkou nám oči a ústa nezavriete.Za čo nás máte?Ked sa to urobí raz a poriadne to bude asi lacnejšie?alebo sa mýlim?
17. marec 2015

Matúš G

Peter bol som tam osobne, neviem prečo by tam mal byť niekto iný, keď som to pridal ja. Ale dobre. Čo ti mám na to napísať, určite lepšie ako mať tam výtlky. Aj odpoveď od mesta má niečo do seba. Trabe chodiť na VMČ a žiadať od poslancov nejaké riešenia. Tak isto odpoveď tu https://www.odkazprestarostu.sk/trnava/podnety/15106/a-zase-olympijska
Ono sa všetko nedá hneď a naraz. Keď je niečo veľa rokv zanedbané a je toho veľa tak to tak vyzerá. U nás napr. podnet
https://www.odkazprestarostu.sk/trnava/podnety/7357/prepadliska-na-ulici-mytna
18. marec 2015

Peter

Matúš ked sa na niečo dlhodobo kašle tak to tak vyzerá.Keby mesto postupne opravovalo okrem centra,prednádrazia a družby aj iné štvrte,tak by toho nebolo vela a nebolo by to ani hned.Načo vyhlasujú že ušetrili2,1 mil,ked sa neinvestujú do obnovy.Kde sú tie peniaze?Butko,Bošnák bývajú v peknom prostredí a na ostatných kašlať.Ako typicky slovenské

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania