Ulica Spartakovská-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Boris 04. septembra 2022

Ohyzdi :) úradovali. Koplet rozmontovaná lavička v parku pri školskom plote, druhá od ihriska agátka.

04. september 2022

Erik

Ulica Spartakovská-lavička-poškodená

Dobrý deň, prosím kompetentných o opravu operadla lavičky, pôvodné dosky operadla sú zdemontované na zemi pri lavičke. Ďakujem. Erik z Trnavy
05. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet zo Spartakovskej posielame na vybavenie, o riešení vás budeme informovať.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
14. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lavička bola odstránená.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.