Kamenný mlyn-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Lenka Richterova 06. septembra 2022

Dobrý deň, dnes sme sa zúčastnili mestského pikniku v Kamennom mlyne, pri hre s mojím 2 ročným synom však prišlo k úrazu na futbalových bránkach, ktoré nie sú v dobrom stave, s potrhanym pletivom a sú poplátané s drôtom, ktorý tam nemá čo robiť a je pre deti nebezpečný. Bolo by vhodné pred podobnou akciou pre deti zabezpečiť bezpečnosť atrakcií, aby sa predišlo podobným úrazom. Som rada, že u syna je to len škrabanec a nebolo to o centimeter doľava priamo do oka. Ďakujem, pekný deň, s pozdravom, L. Richterova

06. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet preveríme, ak budú futbalové brány opravené, budeme vás informovať.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
20. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
preveríme stav bránok a ich výpletov a v prípade, že sú niekde použité kovové úchyty, budú tieto demontované a nahradené iným materiálom. Bránky sú naše - vodnopólové a nikde nie je použitý drôt, maximálne rýchloupínacia plastová páska, ktorá tiež môže spôsobiť poškriabanie.
Kto? Správa majetku mesta Trnava

Správa majetku mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.