Ulica Piešťanská-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Chybajuci a osvetleny priechod pre chodcov od Tesco parkoviska smerom k Aquapolis BC. Faktom je, ze ludia v tomto neprehladnom useku (aj kvoli 365 vianocnemu stromu na hranici krizovatky) prechadzaju, casto hufne, smerom k BC. V podstate su tam 3 pruhy z parkoviska ludia tadial skratka chodia, sj ked tam nie je chodnik. 99% ludi chodi prave z tej odbocky TESCO parkoviska. Obdobna poziadavka bola zadana a zamietnuta na Starohajskej pred vchodom do detskej polikliniky, vratane umiestnenia obmedzenia na 30km/h.

08. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na odbor dopravy. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
08. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
nemožno vyhovieť zo strany mesta, nakoľko ide o súkromný pozemok. Vlastníkom je Tesco.

Mesto Trnava
09. september 2022

Lubo

Dakujem za odpoved. Cize v ramci mesta v intravilane nema v tejto veci ziadnu kompetenciu mesto vyzvat vlastnika ? Pri realizacii sidliska Prudy mesto s vlastnikom kooperuje. Dohodlo s realizatorom vybudovat kruhac. Cize ani v otazke bezpecnosti nema ziadne slovo sprostredkovat kompetentnym ? Bude riesit az DI, kym tam chodca nezotne auto ?
09. september 2022

Lubo

Admin, opravte si apku, lebo hned pri zadani komentu obdrzim -1 ;).
12. september 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
22. november 2022

Lubo

Nejake odpovede ?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania