Ulica Juraja Fándlyho-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mike8 08. septembra 2022

Pekný deň prajem. Chcem upozorniť na neorezaný strom, ktorý zakrýva značenie ulíc. Žiadam o riadny orez. Ďakujem.

08. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát zelene

Mesto Trnava
14. december 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dreviny, ktoré vyrastajú zo súkromných domov a zakrývajú smerové tabule boli 14.12.2022 orezané. Podnet je vyriešený.
Kto? referát zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania