Ulica Juraja Fándlyho-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Mike8 08. septembra 2022

Pekný večer. Chcem upozorniť na niekoľko výtlkov. Žiadam o ich odstránenie. Ďakujem.

08. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania