Ulica Mozartova-multifunkčne ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Kedy príde na rad nejaká údržba tohoto multifunkčného ihriska.Nakolko ho využíva škola +verejnosť patrilo by sa konečne niečo s nim robiť a nie len vyberať poplatok za prenájom

09. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet posielame na vybavenie, o riešení vás budeme informovať.
Kto? odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
03. október 2022

Občan

No čo ste zistili, je mesiac preč..
18. október 2022

Občan

Je 18.10.2022, a nehovorte ze ste nič nezistili

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania