Ulica Hlboká-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mike8 12. septembra 2022

Pekný deň. Upozorňujem na problematické parkovanie. Vozidlo parkuje vedľa chodníku, kde bola nedávno žltým pruhom vyznačená časť na ktorej sa nedalo zaparkovať. Vodič zúžil parkovaním šírku vozovky a môže tak ovplyvniť zásah HaZZ najmä v prípade zásahu ťažkou technikou. Žiadam o zjednanie nápravy - označenie zákazu parkovania. Ďakujem.

12. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na odbor dopravy. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
12. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
parkovacie miesta sú vyznačené, po dokončení sa bude môcť parkovať len na vyznačených miestach, nakoľko tam bude zónová značka.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií

Mesto Trnava
14. september 2022

erik

takto sa tam parkuje dlhe roky a ani velka technika (smetiarske auto,stavebne stroje,hasici)nemali problem prejst problem je chodnik ktory nikto nevyuziva a po rekonstrukcii mal byt zruseny, ako pise mesto po zavedeni vypalneho a znizeni poctu parkovacich miest uz tam bohuzial nebude mozne parkovat...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania