Ulica Vladimíra Clementisa-vodorovná značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

poprosím prekonzultovať s FCC, či by im pomohlo mať úsek po koniec zapustených kontajnerov bielu šrafovanú čiaru, prípadne iné dopravné značenie znemožňujúce parkovanie áut (vid zelené auto na foto)

19. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava
26. september 2022

Michal

Tam by bolo idealne dat zakaz statia od odbocky k barakom az po kruhac...
26. september 2022

Ondrej

Az po kruhac by nemusela byt, neviem ci sa tam nezrusia pozdlzne statia uplne pri baraku ked sa to zoficialni, potom kazde miesto bude dobre. Takze tolko aby tam smetiari lepsie nakladali ale nie viac nez je treba.
15. november 2022

Ondrej

Zatial sme sa nedozvedeli ani len na aky odbor to bolo vobec poslane.
23. november 2022

Martin

Ulica Vladimíra Clementisa-zvislá značka-chýbajúca

Dobry den, chcel by som poziadat kompetentnych o zvazenie osadenia dopravnej znacky zakaz zastavenia na ulici Clementisova vid. foto. Vznikaju kolizne situacie pri vyjazde z parkoviska nakolko kvoli parkujucim autam nie je vidiet na obe strany cesty. Autom musite vyjst az do druheho pruhu aby ste videli ci ide nejake auto. Vecer je to lepsie pretoze vidite svetla.
Dalsi problem maju smetiari pretoze sa nedokazu dostat k smetnym kosom. Napr na fotke je vidiet ako tomu brani biele auto.

Este by som chcel vediet kedy sa spusti rezidencne parkovanie? Spustenie bolo naplanovane na 01.09.2022 za tyzden je december a nic sa nedeje.

Dakujem za odpoved na obe otazky.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania