Cesty na zátvore v dezolátnom stave TOP

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Peter 23. februára 2015

Páni toto už nemyslíte vážne!!!Fotky sú spravené 21.2. 2015. Nafotený je úsek asi 300 metrov dlhý a je na ňom 12 veľkých výtlkov. Ste si istý, že takýto stav cesty je vyhovujúci na premávku. Pre spresnenie to je 1 výtlk na 25 metrov vozovky. Fotky č. 4 a 7 detailnejší pohlad na ne - pôvodný asfalt sa pri odrezanom začína odlupovať. Niesom odborník, ale akú to bude mať životnosť?

24. február 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
prekážky na vozovke sú označené dopravným značením. V najbližších dňoch budú zaliate.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
24. február 2015

matúš

Mali to dat investorovi arborie opraviť na jeho náklady, alebo chces stavat ok ? ale opraviš nám cesty okolí ,...
24. február 2015

Peter

Matúš,ak to urobili mechanizmy pracujúce pre investora,tak nech to zaplatí on.pokial viem za túto cestu zodpovedá mesto,a mesto nech to rieši s investorom.Vyhovárať sa jeden na druhého nieje riešenie.Tak páni z mesta VSTAVAT je to vo vašej kompetencii,aj za takéto starosti si vás platíme.Tak sa konečne chytťe práce, prestante pit kávičky v kaviarňach a robte s tým niečo.
28. február 2015

jano

Tolko vytlokov je momentalne po Trnave to nie je mozne opravuje to vobec niekto,sama diera, ozaj a co robia uradnici, co nechodia po Trnave, no hroza, takto to este nebolo, vsetko trva "100 rokov", ta transparentna firma co ju vraj vybrali,uz nerobi ci co?
02. marec 2015

Juraj Fuzák

Dobry den, tato konkretna cesta ale aj ine ako napriklad Olympijska ale aj Sibirska boli predmetom diskusie na prvom zasadnuti VMC. Stav niektorych ciest v "nasom obvode" je katastrofalny a vyvinieme maximalne usilie aby tie to cesty boli zaradene do poradia a aby na to boli vyclenene prostriedky v rozpocte mesta. Tento stav je neakceptovatelny
02. marec 2015

peter

Juro,čau.Som rád,že konečne niekto zo zastupitelstva sa začína venovať tomu, na čo sa také dlhé roky kašlalo.Zajtra pošlem dalšie foto ul.Olympijská,ktorá sa teraz akože opravuje.Prosím ťa,ukáž to pred všetkými,nech sa aj oni začnú tým zaoberať.Držím ti palce.
02. marec 2015

Juraj Fuzak

Bolo by super ak by si mi (dufam ze nevadi tykanie) vedel vsetky tie fotky tiez poslat na mail, aby som mal co najviac argumentov v rukach ked budeme ziadat kompletnu rekonstrukciu a nielen platanie. Je toho v nasom obvode pozehnane co napravat tak kazda pomoc je super :)
03. marec 2015

Peter

Juraj tykanie mi samozrejme nevadí.Dnes som sem dal už spomínané fotky.Sak uvidíš.Našiel som si tvoj mail,a tie fotky ti budem posielať po častiach aj s popismi ako som ich pridával do podnetov.Ked bude treba,tak mi kludne napíš.Mám dalšie tipy kde je oprava ciest potrebná,samozrejme pre dobro a bezpecnosť občanov
17. marec 2015

Matúš G

Všetky výtlky sú opravené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania