Ulica Hospodárska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Smeti na mieste, kde kedysi bývali kontajnery.

23. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Podnet z Hospodárskej ulice posielame na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať.

Mestské služby Trnava
26. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet z Hospodárskej ulice bol vyriešený 26. septembra 2022, ďakujeme za upozornenie.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
21. november 2022

Nahnevaný občan

Prajem pekný deň,
prosím niekoho z Odboru komunálnych služieb alebo Mestských služieb Trnava o riešenie, odpad sa tu každý týždeň hromadí aj napriek opätovnému vyčisteniu.
Zároveň by som chcela upozorniť občanov, že VEĽKOKAPACITNÉ kontajnery sú vzdialené len pár krokov, tak prosím začnite sa správať ako inteligentní ľudia. Keď už vám nič nehovorí recyklácia aspoň to hoďte do komunálu a nie na ulicu.
Ďakujem
21. november 2022

Nahnevaný občan

Ulica Kalinčiakova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Prajem pekný deň,
prosím niekoho z Odboru komunálnych služieb alebo Mestských služieb Trnava o riešenie, odpad sa tu každý týždeň hromadí aj napriek opätovnému vyčisteniu.
Zároveň by som chcela upozorniť občanov, že VEĽKOKAPACITNÉ kontajnery sú vzdialené len pár krokov, tak prosím začnite sa správať ako inteligentní ľudia. Keď už vám nič nehovorí recyklácia aspoň to hoďte do komunálu a nie na ulicu.
Ďakujem
29. november 2022

Jolana Blažová

Ulica Kalinčiakova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Neporiadok odpadky na Ulici Kalinčiakova cca oproti zdravotnému stredisku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania