Ulica Limbová-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

črepy skla na chodníku

23. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
25. september 2022

Matúš G

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený
26. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol v piatok, 23. septembra vyriešený, chodník je uprataný.
Kedy? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania