Ulica Bedřicha Smetanu-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

na parkovisku pred bytovym domom chybaju ciaru oznacujuce parkovacie miesta, rovnako tak su poskodene alebo chybajuce betonove zabrany ktore brania autam parkovat bezprostredne na chodniku veducemu ku vchodu. Toto parkovisko nepatri k bytovemu domub- je majetkom mesta! Bolo by mozne na tejto ploche aspon nakreslit ciary parkovacich miest?

26. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na odbor dopravy. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania