Ulica Bedřicha Smetanu-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Pred vchodom cislo 2 (ul. Bedricha Smetanu) rastie breza ktora je po tohtorocnych suchavh uz prakticky vyschnuta. Tento strom je potrebne vyrezat, uz sa z neho olamuju a padaju konare. Velmi podobna situacia je aj pred vchodom cislo 1 - stromy vysychaju (cez leto ich zosusuje slnko odrazene zo steny domu) a ich konare zasahuju do okien bytov (breza a ihlicnan)

26. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na referát zelene. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát zelene

Mesto Trnava
27. október 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
suché brezy na ul. B. Smetanu 2 boli 25.10.2022 vyrúbané, podnet je vyriešený.
Kto? referát zelene

Mesto Trnava
27. október 2022

Martin

v mene obyvatelov bytovky BS 1,2 - Dakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania