Ulica Hospodárska-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

rozhegana hojdačka na ihrisku Indián....pri hojdáni sa nebezpečne kyve konštrukcia

26. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
28. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
spoje boli dotiahnuté a skontrolované. Ďakujeme za upozornenie.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania