Ulica Teodora Tekela-vandalizmus-graffiti

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Bolo by skvelé keby sme sa tu nemuseli roky(!!!) pozerať na takéto nápisy na verejných miestach. To, že medzi nami žijú primitívi, ešte neznamená, že my ostatní to musíme vstrebať.

26. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnetom sa budeme zaoberať, o riešení vás budeme informovať.

Mesto Trnava
20. december 2022

Štefan

Po viac ako dvoch mesiacoch nezmenený stav.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania