Verejná toaleta na sídlisku?

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Bohuš 25. februára 2015

Dobrý deň,

chcel by som nahlásiť tento podnet. Už vyše mesiaca sa na Tehelnej ulici nachádza vedľa stojiska smetných košov mobilná toaleta, tzv. Toi Toi. Prečo je umiestnená na sídlisku? Kto to tam povolil? Je to pre návštevníkov blízkej Polikliniky? Ak áno, tie toalety mali byť tam alebo pred VÚC, nie na sídlisku. Najskôr som si myslel, že je to tam umiestnené kvôli zatepľovaniu, ale momentálne sa na žiadnom bytovom dome nepracuje. Potom som si myslel, že je to tam umiestnené načierno, až kým som včera nevidel, ako odtiaľ fekálny voz odstraňoval fekálie.

Za odpoveď ďakujem

25. február 2015

jozin

nebude to k novinovemu stanku? zamestnavatel asi musi nejkym psosobom zabezpecit WC pre zamestnancov.
25. február 2015

Občan Trnavy

Je to kvôli prácam na zatepľovaní bytového domu Tehelná 27-29. Pracuje sa tam už cca 2 týždne na zatepľovaní od suterénu, preto zvonku nie je nič vidieť.
02. marec 2015

Katka

Ak je to kvôli stavbárom, čo zatepľujú, mali by mať oplotené stavenisko a tam by mali mať napríklad materiál (aby nebol rozlietaný po celom sídlisku) a aj takúto toi-toi-ku. Ale za užívanie verejného priestranstva sa platí a aj to oplotenie niečo stojí a takže sa niet čo diviť, že búdka je len takto pohodená...
28. máj 2015

Matúš G

Toi Toi-ka je premiestnená vedľa kontajnera čo patrí stavbárom, ktroý zatepľujú vedľajšiu bytovku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania