Osadenie zákazu

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Roland 26. februára 2015

Bolo by možné na danej slepej ulici osadiť značku, Zákaz vjazdu okrem vozidiel MV SR , a zamestnancov ? alebo aspoň značky Parkovisko vyhradené pre MV SR a zamestnancov ? NA danej ulici je totiž problém zaparkovať kedže parkovisko obsadia študenti z blízkej školy, ulica je aj tak slepá a nachádza sa tu budova Ministerstva vnútra, mnohokrát majú zamestnanci danej budovy problém zaparkovať

26. február 2015

Roman Krajčovič

Na celu tu ulicu by som dal zakaz parkovania a statia sak to je az neuveritelne ked sa chcete dostat z bulharske na konkretnu ulicu a to nehovorim ked sa tam objavi kamion...dalsia moznost by bola urobit znej jednosmerku.
25. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ide o verejne prístupnú cestu vo vlastníctve mesta, preto nevidíme dôvod na jej vyhradenie. Zamestnanci MV SR majú dostatok parkovacích priestorov v areáli.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania