ulica Botanická-MHD-technické problémy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
majo maly 02. októbra 2022

Preco není spravená zastávka myslím zakrytá zastávka aby sa ľudia mali kam schovať keď prší snezi. Nie ako ta pani keď pršalo schovala sa naproti vs

03. október 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na odbor dopravy. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania