J. G. Tajovského-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Martin 02. októbra 2022

Strom nad parkoviskom na Tajovského 10 má prasknutý konár.

03. október 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na referát zelene. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania