Ulica Oblúková-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Palcino Čavojský 03. októbra 2022

Zatopený vstup na cestu na bezbarierovom prístupe aj pri menšom daždi

04. október 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
30. marec 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
cesta je opravená, podnet je vyriešený.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
03. apríl 2023

Palcino Čavojský

cesta nie je opravená - tejto strany sa nikto nedotkol od podania podnetu. Žiadam o vrátenie do stavu nevyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania