Ulica Spartakovská-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

V areali ZS Spartakovska

06. október 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania