Modranka - Bosniacka ulica v dezolátnom stave

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Marián 02. marca 2015

Pôvodne kvalitná betónová cesta po niekoľkonásobnom rezaní cesty, uložení plynového potrubia na druhej strane kanalizácie a následným nekvalitným zacelením sa dostala do dezolátneho stavu. Výtlky na jednej strane sa opravili akýmsi polepením asfaltom a nekvalitný betón na druhej strane sa začal postupne rozpadávať. Myslím si že ja najvyšší čas dať túto ulicu konečne do poriadku. Ďakujem.

02. marec 2015

Lucie

Mám tu smolu že na tejto ulici bývam a viac ako čokoľvek iné pripomína tankodrom,vybrať sa s deťmi na korčule je skutočne adrenalín.
09. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, v tomto prípade je potrebné kontaktovať vášho poslanca: http://www.trnava.sk/sk/clanok/predsedovia-a-clenovia-vyborov-mestskych-casti

ÚKaM
09. marec 2015

Gabi

to akože čo je toto za odpoved? čo s tým má naša poslankyna? ked to pojde cez nu,tak tak skoro sa opravy nedočkáme ...
09. marec 2015

Marián

Ale veď je to také príjemné mať ostrov chaosu v povrchoch v obkľúčení samého jednoliateho asfaltu na cestách všade okolo.
Keďže poznám stav vodovodného potrubia na ľavej strane asi by som sa prikláňal aspoň k rekonštrukcii pravej strany. Celú cestu beriem ako super bonus :)
Keby ste hľadali poslankyňu je málo možností kde bude. Kostol, Denné centrum, Cintorín, Kurz rétoriky pre pokročilých (ako hovoriť veľa a nič nepovedať).
25. marec 2015

Jozef

ani tu doteraz žiadna odpoveď...., smutné.
25. marec 2015

majka

Jozef - treba čítať s "porozumením" - odpoveď tu je : Dobrý deň, v tomto prípade je potrebné kontaktovať vášho poslanca .... a odkaz je označený ako RIEŠENÝ... :)
- je obdivuhodné, že stačí napísať: klopte na susedné dvere .... a už sa to považuje za riešenie podnetu - potom nechápem ako môžu byť aj podnety v kategórii neriešené, keď stačí napísať čokoľvek
26. marec 2015

Emanuela Hasonová

Pani poslankyna nema email, na ktory by bolo mozne preposlat jej toto a nebola volena obcanmi tejto ulice, aby im teraz odpovedala co vie urobit v tejto veci ?:)

Uprimne tomu nerozumiem, mozno chce ten podnet dostat cez noviny, aby dala nejake "vyjadrenie"

Flego sa uz vela krat pytal a postavim sa do radu zanho, ako mohlo mesto hospodarit s prebytkom milion eur, ked tu mame taketo s prepacenim za vyraz -cesty- ?
26. marec 2015

JOZEF

Majka, tie žvásty z mesta že bla bla a bla pre mňa nie sú dostatočná odpoveď...., asi tak. Inak vyjadreniam rozumiem , len mi je ľúto, že sa kompetentní zbavujú zodpovednosti.
26. marec 2015

JOZEF

Emaluela, staci prist na najblizsie zasadnutie VMC a priamo sa to pani Petkovej spytat. Urcite bude nadsena. Tu mozete sledovat dianie zo zasadani VMC : Výbor mestskej časti č.6 Trnava-MODRANKA
26. marec 2015

JOZEF

https://www.facebook.com/pages/V%C3%BDbor-mestskej-%C4%8Dasti-%C4%8D6-Trnava-MODRANKA/737516316369388?fref=ts

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania