Vrak

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Tomas 03. marca 2015

Odstavený a nepojazdný vrak v parku na Kalvarií pred cvičiskom pre psov.

10. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
označené staré vozidlo bolo odstránené z verejného priestranstva.


Mestská polícia mesta Trnava
25. august 2017

Admin

Dobrý deň,

Ako je možné, že toto ešte nie je vyriešené?
Komunikácia s občanmi a rýchlosť riešenia je úbohá.

vrak vozidla neustále špatí prostredie.
Kedy bude tento problém doriešený?

Ďakujem
25. august 2017

kolombo

Admin,keď dobre vidím,tak to auto je v uzavretom areále.Teda na súkromnom pozemku.To je už vec polície alebo okresného úradu.Či má to auto vyradené z evidencie a pod.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania